Deelnemers editie 2015

TEAM A4 - Sint-Jozefinstituut Bokrijk


Anaïs Skoutariotis                   Yana Vanderperren

Fien Vanderspikken                 Delia Troiano

Jana Oxynoudis

(6 Moderne Talen-Wiskunde)

TEAM JV4 - Sint-Jozefinstituut Bokrijk


Julie Juvens                            Laura Vanstraelen

Lien Vos                                  Eva Vanderzande

Chiara Vissers         

(6 Moderne Talen-Wetenschappen)     

TEAM Alfabeta - Sint-Jozefinstituut Bokrijk


Benthe Vencken                            Jinte Olaerts

Leen Martens                                Woutje Hoogerwaard

Sophie Cludts                                          

(6 Latijn en Economie-Moderne Talen)     

TEAM G-unit - Sint-Jozefinstituut Bokrijk


Leander Petroci                           Tarik Gungor

Mohamed Boussabat                   Thomas Jansegers      

(6 Latijn-Talen/Wiskunde)     

TEAM SETA-girls - Sint-Martinusscholen Herk-de-Stad

An Thomassen                           Chadia Deweirdt

Silke Celis                                   Jolien Cretens      

(6 Secretariaat-Talen)     

TEAM Fristiloverkes22 - Sint-Martinusscholen Herk-de-Stad

Michiel Vanmal                           Jasper Geerdens

Cezary Piatek                                 

(6 Secretariaat-Talen)     

TEAM BSM1 - Bovenbouw Sint-Michiel Leopoldsburg

Katho Thys                           Roel Lammerant

Dagmar Boonen                    Femke Matton

Eleas Hoste                               

(6 Latijn-Wiskunde/Wetenschappen-Wiskunde)     

TEAM BSM2 - Bovenbouw Sint-Michiel Leopoldsburg

Muhammet Urus                           Jors Van de Sompel

Karel Schroyen                              Jan Verheyen                         

(6 Latijn-Wiskunde/Wetenschappen-Wiskunde)     

TEAM BSM3 - Bovenbouw Sint-Michiel Leopoldsburg

Hanna Poel                           Vivien Opurum

Dilay Cicek                            Jade Merino-Cordoba                         

(6 Secretariaat-Talen)     

TEAM BSM4 - Bovenbouw Sint-Michiel Leopoldsburg

Monica Jaki Audet                  Rune Masco

Fran Pernet                            Stef Stockmans               

(6 Moderne Talen-Economie/Latijn/Wetenschappen)     

TEAM BSM5 - Bovenbouw Sint-Michiel Leopoldsburg

Magali Sysmans                    Uzun Duygu

Nathalie Vanmontfort            Lotte Ceyssens                            

(6 Moderne Talen-Economie/Latijn/Wetenschappen)     

TEAM BSM6 - Bovenbouw Sint-Michiel Leopoldsburg

Bo Schevernels                      Youssef Khrichef

Eda Turan                              Phaedra Casier                           

(6 Moderne Talen-Economie/Latijn/Wetenschappen)     

TEAM BSM7 - Bovenbouw Sint-Michiel Leopoldsburg

Sümeye Demir                        Ferre Rayen

Lore Vandenhoudt                  Indra Verhaeghe                         

(6 Moderne Talen-Economie/Latijn/Wetenschappen)     

TEAM Knudde - Sint-Jozefinstituut Bokrijk

Senna Thys                                 Daan Claes

Cynthia Smeers                           Kathleen Broeders

Tori Teska                      

(6 Moderne Talen-Wetenschappen)     

TEAM KLAPS - Sint-Jozefinstituut Bokrijk

Steffi Vanherf                              Amber Smets

Liesbeth Geussens                      Pauline Bakkers          

Kaat Sauter 

(6 Moderne Talen-Wetenschappen)     

TEAM Master Minds - Sint-Jozefinstituut Bokrijk

Senna Abchir                              Nasim

David                                         Roy          

(6 Moderne Talen-Economie/Latijn)     

TEAM de Viioletjes - Viio Humaniora Tongeren

Alizée Cordie                              Leena Giudice

Jochen Lodewijckx                    Samuel Nassen         

(6 Moderne Talen/Wiskunde-Latijn)     

TEAM Viictory - Viio Humaniora Tongeren

Gert Christiaens                         Annelien Hermans

Thomas Verhasselt                             

(6 Moderne Talen/Wiskunde-Latijn)     

TEAM The polyglots - KSD Sint-Jan Diest

Axana Swinnen                         Vanessa Tang

Fabian Laenen                          Maylin Moeckelmann                             

(6 Moderne Talen/Economie/Latijn/Wetenschappen)     

TEAM SFC1 - Sint-Franciscuscollege Heusden-Zolder

Lotte Van Ende                         Valerie Caubergs

Curd Marechal                           Lize Dirven

Roksana Schaeken                           

(6 LMT/LWi8/LWi6/EMT/HUW)     

TEAM SFC2 - Sint-Franciscuscollege Heusden-Zolder

Larissa Celis                              Jarne Beliën

Nur Cetinkaya                           Lise Gijbels

Fatma Mavili                           

(6 LWi6/HW/EMT/MTW)